Dom na miarę Twoich potrzeb

Dla nas każdy szczegół ma znaczenie

Spotkanie przy kawie

Wstępna rozmowa mająca na celu określenie Twoich potrzeb, a także wyboru technologii, w której Twój dom zostanie zaprojektowany i wybudowany. Na tej podstawie przygotujemy i wycenimy dla Ciebie projekt koncepcyjny.

Umów spotkanie

coffe

Projekt koncepcyjny

Po zaakceptowaniu oferty cenowej podpisujemy wstępna umowę , która jest tożsama ze zleceniem wykonania projektu koncepcyjnego. W trakcie realizacji rozmawiamy o Twoich potrzebach i pomysłach na wymarzony dom, jak również sugerujemy własne rozwiązania. Koncepcja posłuży do stworzenia zindywidualizowanego projektu architektoniczno-budowlanego. 

pen

Projekt architektoniczny

Na podstawie gotowego projektu architektonicznego, możemy starać się o zezwolenie na budowę. Przedstawimy ci również szczegółowy kosztorys oraz treść właściwej umowy zawierającej harmonogram prac.

house

Rozpoczęcie budowy

Uzyskanie pozwolenia na budowę oraz podpisanie umowy to moment, kiedy mamy zielone światło do rozpoczęcia procesu budowlanego. Zaczynamy również działać wedle ustalonego wspólnie harmonogramu budowy, który zależeć będzie od wybranej przez Ciebie  technologii oraz skomplikowania konstrukcji. 

art-deco

Propozycja aranżacji wnętrz

Po zakończeniu części budowlanej przystępujemy do prac wykończeniowych oraz montażu wyposażenia budynku. MARKOS Design to nie tylko piękny dom ale również niepowtarzalne wnętrza, dlatego dzięki naszej bogatej ofercie możemy stworzyć dla Ciebie jedyne w swoim rodzaju rzeźbione meble,balustrady czy schody, tak aby wnętrze Twojego domu było odzwierciedleniem Twojego „JA”.

art-deco