Marcin Kohut

Twój dom - nasza pasja

Początki firmy sięgają lat 90-tych. Prowadził ją wtedy mój ojciec i zorientowana była przede wszystkim na konstrukcje dachowe. Po roku 2000 przejąłem działalność i wzbogaciłem ofertę o budownictwo z drewna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kolejnych latach uruchomiliśmy nowoczesną stolarnię i uzupełniliśmy ofertę o elementy wyposażenia budynku.

Dzięki mojej pasji do projektowania nasza oferta poszerzyła się o usługi projektowe. Dzisiaj firma Markos obsługuje swoich klientów kompleksowo, działając w oparciu o model współpracy: projekt, realizacja, wyposażenie. Wybierając pełną ofertę naszej firmy gwarantujemy, że zbudujemy dla Ciebie dom na miarę Twoich potrzeb, dbając o jego indywidualny charakter i sprawną realizację.

info

15 lat na rynku

Od lat łączymy tradycję z nowoczesnością dbając o wysoką jakość wykorzystywanych materiałów oraz estetykę i funkcjonalność projektów. Działamy kompleksowo, począwszy od stworzenia projektu architektonicznego, poprzez część budowlaną, kończąc na elementach wystroju wnętrza.

info

Innowacyjne technologie

Do budowy drewnianych domów wykorzystujemy najnowsze technologie, zarówno w produkcji jak i montażu. Używając naturalnych materiałów tworzymy nowoczesne, energooszczędne budynki mieszkalne.

info

Nowoczesny design

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na niepowtarzalne projekty i realizacje drewnianych domów tworzone przez nasz zespół. Jesteśmy na bieżąco ze światowymi trendami. Łączymy niebanalną stylistykę z wysoką funkcjonalnością. Inspirują nas najlepsi.

info

Szlachetne materiały

W naszych realizacjach dbamy o każdy detal, a w szczególności o najwyższą jakość wykorzystywanych przez nas materiałów. Spełniamy wszelkie niezbędne standardy